Prodlužování a zhušťování vlasů    • Vlasy, které Vám změní život
    • Nový profi styl s použitím evropských pravých vlasů
    • Hlavní zastoupení pro Východní Čechy
    • Možnost financovat na splátky

Co je to Great Lengths?

Je to vědecky vypracovaný systém, při kterém jsou používány 100% pouze pravé vlasy, které jsou připevňovány na vlastní vlasy v pramínkách. Spojení vlasů se provádí pomocí speciálního přístroje, který aktivuje na pramíncích vlasů již připravené pojidlo a spojuje tak pramínek bezpečně s vlastními vlasy. Pramínky se dodávají v 55-ti různých barvách, v 5-ti různých délkách a ve dvou různých tloušťkách. Toto umožňuje aplikaci vlasů pro jemné nebo silné vlasy, což někdy není možné v případě jiných technik prodlužování vlasů. Tento systém nemá nic společného s klasickým prodlužováním vlasů a umožňuje pracovat s klientkami individuelně a podle jejich potřeb. - min. délka Vašich vlasů pro prodloužení musí být 7cm Nastavené vlasy se mohou barvit, melírovat, fénovat, žehlit a natáčet. Neměla by se na ně aplikovat trvalá (tím poškozujeme nastavené vlasy a zkracujeme jejich životnost). Při česání je důležité používat speciální kartáč se silikonovými štětinkami, které neporušují spoje. Po 6-ti měsících (v závislosti na rychlosti růstu vlasů) je třeba vlasy posunout blíže k temeni hlavy tzn. sundat nastavené prameny vlasů a znovu je připevnit.

rovné vlnité kudrnaté

Délka pramenů Cena
1 pramen 20 cm 110,-
1 pramen 30 cm 120,-
1 pramen 40 cm 140,-
1 pramen 50 cm 150,-
1 pramen 60 cm 160,-
1 pramen barevný 40 cm 170,-
cena práce za posunutí 3 750,-
minimální objednávka 25 pramenů

Na základní prodloužení vlasů je potřeba 150 pramenů.
Cena je počítána délkou vlasů např.: 150 pramenů o délce 40 cm = 21 000 Kč včetně práce, tj. cena první návštěvy. Délky se dají kombinovat. Posunutí pramenů max. dvakrát ročně.

Kadeřnické služby při aplikaci i posunutí jsou účtovány dle ceníku kadeřnických služeb.

Nyní i možnost na splátky, stačí přijít jen s vyplněným potvrzením o výši příjmů, které si můžete stáhnout a vytisknout zde: Potvrzení zaměstnavatele